Airsoft  je hra v teréne, ktorá sa hrá so špeciálnymi airsoftovými zbraňami (ASG, airsoft gun, airsoftka), čo sú imitácie zbraní strieľajúce plastové guľky. Airsoft je aj skrátený názov pre airsoftovú zbraň.

Airosft - airsoftová strelnica


Airsoft rozdiel oproti paintballu je v tom, že sa nestrieľa muníciou obsahujúcou farbu, ale plastovými guličkami kalibru 6  mm, pričom úsťová rýchlosť airsoftových zbraní sa pohybuje v rozmedzí od 60 do 150 m/s. Na rozdiel od paintballu, airsoft sa hrá s presnými replikami skutočných zbraní, ktoré sa na originál podobajú nielen vzhľadom, ale aj hmotnosťou.

Airsoft strelnica - Strelecký duel

Airsoft strelnicaZabavte sa pri nenáročnej a v súčasnosti veľmi atraktívnej aktivite akou je airsoft strelnica. Pripravíme pre Vás strelecký pretek, pri ktorom si môžete otestovať svoju presnú mušku z airsoftových samopalov AK 47, AK 74 a americkej M16 alebo krátkych ručných zbraní AEP Glock 18C. Ponúkame streľbu na padacie terče, alebo klasický papierový terč

Airsoft - Degustácia zbraní

Airsoft Obľúbená aktivita na firemných akciách ako doplnok pri aktivitách paintball, airsoft strelnica, streľba zo vzduchoviek, lukostreľba alebo ako súčasť military programov. Na stanovisku degustácia zbrani je úlohou tímu alebo jednotlivca spomedzi množstva predvádzaných airsoft zbraní vybrať tú pravú.

 

Najobľúbenejšie aktivity: 

Paintball, Rafting, Štvorkolky, Firemné akcie, NOVINKA Lovec svetla


Informácie a objednávky

Tel: + 421 918 517 332, Email: info@actionsports.sk

Adrenalín, dobrodružstvo, zábava - Actionsports.sk

Firemné akcie, outdoor aktivity a atrakcie poskytujeme v rámci celého Slovenska.

Liptovský Mikuláš, Slovensko


  

Airsoft


Aktuality

15.10.2010
Nový VW Amarok - Lovec svetla, Airsoft, Terénne buginy, Nintendo WII
09.10.2010
Vodafone Teambuilding - Štvorkolky, Lovec svetla, Fun Latrina
05.07.2010
Firemná akcia AVS v Liptovskom Mikuláši
07.04.2010
Modre z Neba pre TV Markiza
20.02.2010
Paintball turnaj, vzduchovky
19.12.2009
Lukostreľba a Terénne buginy