Paintball je hra, v ktorej môže každý prežiť nie len radosť z výhry, ale aj ako málo stačí k prehre, je to hra plná napätia, dobrodružstva a vzrušenia, ale predovšetkým je to SKUTOČNE SKVELÁ ZÁBAVA !!!    

       Paintball - teambuilding


Paintball okrem toho, že je moderný kolektívny šport, funguje tiež ako tréning pri rozvoji tímovej spolupráce v oblasti schopnosti komunikácie, taktiky a stratégie. Vďaka svojim pevným pravidlám a spôsobe hry učí sebaovládaniu, disciplíne a racionalite.

Paintball ihrisko areál vodného slalomu, Liptovský Mikuláš

Paintball fieldPaintball ihrisko AVS sa nachádza v najznámejšom vodnom areáli na Slovensku, ktorý nájdete v tesnej blízkosti centra mesta Liptovský Mikuláš. Na ihrisku sa nachádzajú rôzne druhy drevených prekážok a priestor okolo paintball ihriska je chránený ochrannou sieťou pre bezpečnosť divákov.

Ihrisko s celoročnou prevádzkou je veľkým lákadlom  pre firemné akcie a počas letnej sezóny je  obľúbeným miestom dovolenkárov. Okrem paintballu tu máme pre Vás aj ďalšie atraktívne aktivity: štvorkolky, rafting, lukostreľba, airsoft strelnica, vzduchovky, adrenalín tower - obria hojdačka  

Paintball ihrisko v Aquaparku Tatralandia, Liptovský Mikuláš

PaintbPaintball ihriskoall ihrisko v najznámejšom vodnom parku v Aquaparku Tatralandia pri Liptovskom Mikuláši. Ihrisko je súťažného typu s 19 samostatnými prekážkami a je ideálne pre organizovanie paintballových turnajov. Naše ihrisko patrí k najobľúbenejším miestam pre konanie firemných akcií pri utužovaní vzťahov v kolektíve.

Paintball prenosné nafukovacie ihrisko, celé Slovensko

Paintball nafukovacie ihriskoPaintball nafukovacie ihrisko umožňuje zahrať si paintball aj v lokalitách, kde nie sú najvhodnejšie prírodné podmienky. Paintball prenosné ihrisko sa skladá z rôznych druhov nafukovacích prekážok a celé ihrisko je možne zaistiť bezpečnostnou sieťou, čím je možne sledovať hru z bezprostrednej blízkosti ako divák. Organizujeme paintball akcie v rámci celého Slovenska.

 Cenník PAINTBALL 2011
  Paušál za výstroj        9,- €
  Guličky  (100 ks) * 
         6,50 €
  Ochranný overál (maskáč)        3,- €

  * min odber 200 ks osoba

 

Najobľúbenejšie aktivity: 

Paintball, Rafting, Štvorkolky, Firemné akcie, NOVINKA Lovec svetla


Informácie a objednávky

Tel: + 421 918 517 332, Email: info@actionsports.sk

Adrenalín, dobrodružstvo, zábava - Actionsports.sk

Firemné akcie, outdoor aktivity a atrakcie poskytujeme v rámci celého Slovenska.

Liptovský Mikuláš, Slovensko


  

Paintball


Aktuality

15.10.2010
Nový VW Amarok - Lovec svetla, Airsoft, Terénne buginy, Nintendo WII
09.10.2010
Vodafone Teambuilding - Štvorkolky, Lovec svetla, Fun Latrina
05.07.2010
Firemná akcia AVS v Liptovskom Mikuláši
07.04.2010
Modre z Neba pre TV Markiza
20.02.2010
Paintball turnaj, vzduchovky
19.12.2009
Lukostreľba a Terénne buginy